Matrac FR.LEMON

0 Recenzie Skladom
...pre harmóniu, relax a pohodu
Zobraziť celý popis
Vyberte variant produktu
Nenašli ste požadovaný rozmer?
Navoľte si atypický matrac s vlastným rozmerom
Atypický Matrac FR.LEMON
Nakúpte nad 50.00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
od 280.00 €  bez DPH
od 336.00 €  s DPH
PLU: 1922
Výška 22 cm
Tvrdosť 4
Nosnosť 130 kg
Zips Áno
Pranie Áno
Polohovateľnosť Áno (do 60°)
Kategórie: Matrace

Popis produktu

...pre harmóniu, relax a pohodu
Éterické oleje látky FRAGRANCE LEMON posilňujú harmóniu a pohodu tela, mysle a ducha. Aktívne zložky rastlín sa vstrebávajú z nášho tela a pôsobia priamo na našu psychiku. Preto často hovoríme o nálade, pocitoch, ako je harmónia, relax a pohoda. Použité prírodné oleje sú uzavreté v malých škrupinách, ktoré sa nazývajú mikrokapsule. Vďaka tejto technológii môžu tieto mikrokapsule chrániť prirodzené esencie pred silným priemyselným namáhaním tkanín počas normálneho štandardného procesu konečnej úpravy textilu, ktorý môže odolávať vysokým teplotám, ale môže byť ľahko uvoľnený ľahkým pohybom.
Obľúbený luxusný sendvičový 7-zónový matrac Fragrance LEMON je vyrobený z kvalitných pien s ideálnou podporou pre telo. Jadro matraca tvorí v hornej časti pamäťová memoDreamPUR pena profilovaná do tvaru masážnych nopiek, ktorá zabezpečuje optimálnu polohu chrbtice pri zachovaní príjemnej celkovej mäkkosti matraca, v strednej vrstve zosilnené ortopedickou DreamPUR penou vyššej tvrdosti. V spodnej časti je jadro zmäkčené vrstvou zónovo zarezávanej peny pre komfortnejší spánok a prípadné polohovanie matraca. Obe strany jadra matraca zaisťujú väčší komfort a pohodlie, uvoľnenie svalstva počas spánku a v neposlednom rade tiež vzdušnosť matraca.
Príjemný elastický poťah z látky FRAGRANCELEMON krémovo-zlatý, prešívaný do tvaru srdiečok, je snímateľný s 2 zipsami ozdobenými zlatými výpustkami, na bokoch s 3D lemom v bielej farbe pre dokonalé odvetranie matraca.
Celková výška matraca 22 cm. Antiroztočový a hypoalergénny.

Recenzie

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.