Matrac StressFREE XL

0 Recenzie Skladom
...pre bezstarostný a šťastný život
Zobraziť celý popis
Vyberte variant produktu
Nenašli ste požadovaný rozmer?
Navoľte si atypický matrac s vlastným rozmerom
Atypický Matrac StressFREE XL
Nakúpte nad 50.00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
od 270.83 €  bez DPH
od 325.00 €  s DPH
PLU: 2469
Výška 29 cm
Tvrdosť 4 a 5
Nosnosť 130 kg
Zips Nie
Pranie Nie
Polohovateľnosť Nie
Kategórie: Matrace

Popis produktu

...pre bezstarostný a šťastný život

Moderný život prináša určité pohodlie spolu s každodenným stresom. Ľudské telo je počas dňa vystavené stresu a únave. Na relaxáciu a omladenie nepotrebuje nič iné ako zdravý spánok.

Poťahová látka StressFree pomáha udržať stres a negatívnu energiu mimo tela pomocou zabudovaného antistresového a antistatického účinku. StressFree tkanina pomáha obnoviť telo a myseľ počas spánku, a tak prináša iný level spánku – spánkovú terapiu odstraňovaním negatívnych účinkov stresu z mysle a tela. Pomáha udržiavať stres a negatívnu energiu mimo tela. Pomáha obnovovať telo a myseľ pri udržiavaní každodennej činnosti.
Nesnímateľný poťah z elastickej krémovej látky StressFree je vo vrchnej časti prešívaný veľkým nadýchaným vzorom s 2 cm vrstvou visco peny memoDreamPUR v kombinácii s dutým vláknom. Vrstva pamäťovej peny všitá do poťahu matraca zmierňuje záťaž na tlakové body a prispieva k uvoľneniu svalstva. Poskytuje príjemný pocit a umožňuje spať v dokonalej harmónii bez neustáleho hľadania správnej polohy. Druhá strana matraca je prešívaná s 2 cm vrstvou peny DreamPUR v kombinácii s dutým vláknom.
Dokonalé odvetranie matraca zabezpečuje na bočnej strane 3D biely pásik s logom StressFree. Jadro matraca je z tvrdej ortopedickej DreamPUR peny.
Celková výška matraca 29 cm. Antiroztočový a hypoalergénny.


Recenzie

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.