Nepremokavý chránič DREAM

0 Recenzie Skladom
Nepremokavý chránič DREAM
Zobraziť celý popis
Vyberte variant produktu
Nenašli ste požadovaný rozmer?
Navoľte si atypický matrac s vlastným rozmerom
Atypický Nepremokavý chránič DREAM
Nakúpte nad 50.00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
od 6.50 €  bez DPH
od 7.80 €  s DPH
PLU: 2622
Kategórie: Doplnky

Popis produktu

Nepremokavý chránič DREAM – elegantné riešenie ochrany Vášho matraca

Pozostáva z veľmi príjemného a mäkkého materiálu na dotyk. Tento jednovrstvový nepremokavý chránič je zložená z vrchnej vrstvy froté, ktorá je tepelne prilepená s nepremokavou vrstvou z polyuretánu a tým tvoria jeden celok. Náš nepremokavý chránič má v rohoch gumy pre pichytenie k matracu. Nepremokavé chrániče sú celé, aj v tých najväčších veľkostiach nepremokavé, čiže aj pod hlavou a aj pod nohami spiaceho. Vrchná časť tohto chrániča sa nešmýka na spodnej časti, pretože tvoria iba jednu vrstvu materiálu.

Vlastnosti materiálu:

Froté je vyrobené z bavlny, ktorá je pretkávaná polyesterom, kvôli pružnosti.

Polyuretánová (PU) vrstva neprepustí do matraca smerom z vrchu na dol žiadnu tekutinu, avšak z matraca smerom hore prepustí vzduch, preto sú tieto plachty priedušné a veľmi vyhľadávané na trhu. Prestieradlo taktiež slúži ako bariéra proti roztočom.

Použitie:

Nepremokavý froté chránič slúži na ochranu Vášho matraca hlavne vtedy, keď sa deti odúčajú od plienok, prípadne pre starších ľudí, čiže je vhodná do postieľok a taktiež aj na veľkú posteľ. Odporúčame prať pri 90 °C. Pri používaní sa vkladá pod bežnú plachtu.

Recenzie

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.