Vankúš SOAP - HARMONY

0 Recenzie Skladom
Vankúš z pamäťovej peny - SOAP - HARMONY
Zobraziť celý popis
Vyberte variant produktu
Nakúpte nad 50.00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
46.67 €  bez DPH
56.00 €  s DPH
PLU: 2749
Kategórie: Vankúše

Popis produktu

Vankúše z pamäťovej peny - ortopedicDREAM HARMONY

Vankúše ortopedicDREAM sú našou výzvou zbaviť sa stresu nahromadeného počas celého dňa. Vankúš spoločne s matracom je pravdepodobne objekt, s ktorým trávime najviac času počas dňa. Predstavuje jeden z dôvodov, ktoré určujú kvalitu spánku a následne aj kvalitu života. Preto je naša vankúšová ponuka schopná uspokojiť všetko pohodlie spojené s držaním tela a rôznymi technickými charakteristikami, ako sú potenie a elastická deformácia.

Vankúše v tvare klasického mydla (SOAP) alebo anatomické (ANATOMIC) vyhovujú rôznym potrebám bez ohľadu na polohu, v ktorej spíte. Všetky sú antiroztočové a antialergické. Špeciálna mikroperforácia, ktorá charakterizuje vankúše memoDREAM, zlepšuje priedušnosť.

Reagujú na tlak tela s mimoriadnym pohodlím. Vďaka vysoko prispôsobiteľnej výplni sú najmodernejšie výrobky schopné samočinne sa prispôsobiť a samomodelovať sa, pričom telo podporujú novým spôsobom. Koncentrácia technológie, ktorá pomáha nájsť harmóniu počas odpočinku.

Vankúše HARMONY – možnosť výberu z variant : Frangrance LEMON, BioRytmic, Ylang, Jasmine, LActive, StressFREE, UltraFRESH, Cashmere

Všetky vankúše z kolekcie ortopedicDREAM sú v 2 poťahoch – základný (bavlnený na zips) + vonkajší (poťahová látka podľa modelu na zips).

Vankúš SOAP             - 42 x 72 x 12 cm

poťah: HARMONY (podľa výberu)

Recenzie

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.